Olympus Tough TG-6 Red
Olympus Tough TG-6 Red
Olympus Tough TG-6 Red
Olympus Tough TG-6 Red
Olympus Tough TG-6 Red
Olympus Tough TG-6 Red
Olympus Tough TG-6 Red

Olympus Tough TG-6 Red

Pristatymas per 5-15 d.d.
Kodas: OC1003_RED
485,94 €
Spalva
Raudona
Užsakymą išsiųsime per 5-15 d.d.
Prekių likučiai
Mus rasite:
  • Vilnius   - Žemaitės g. 22
  • Kaunas   - Studentų g. 3A
  • Klaipėda   - Minijos g. 159
Pristatymas
Omniva paštomatai

Omniva paštomatai

3.99 €
LP Express paštomatas

LP Express paštomatas

3.99 €

* Dėmesio: pristatymo terminai yra preliminarūs ir gali priklausyti nuo kurjerių užimtumo.

Reikia pagalbos? konsultuokitės nemokamai!
Reikia pagalbos? konsultuokitės nemokamai!
Nemokamos konsultacijos: Šiandien: 10:00 - 15:00
Aprašymas

Olympus Tough TG-6 Red

Kietas veikimas. Jokių kompromisų

  • Išskirtinė nuotraukų ir vaizdo kokybė
  • Kintami povandeniniai režimai
  • Maksimaliai kietas veikimas

Atraskite pasaulį

su naujuoju Tough!

Paimkite TG-6 ir pradėkite savo nuotykius. Šis fotoaparatas yra idealus partneris užfiksuoti kiekvieną įspūdingos kelionės momentą, nepaisant jokių sąlygų. Platus aksesuarų asortimentas dar labiau praplečia jūsų galimybes, jūs būsite pasirengę net patiems sudėtingiausiems nuotykiams.

TG-6 yra atsparus vandeniui iki 15m, atsparus smūgiams iki 2,1m, dulkėms ir šalčiui iki -10 ° C, gniuždymui, be to turi rasojimui atsparią dangą - taigi atsparus nuotykiams.

Pasidalinkite savo kelione

Gaukite papildomą savo kadro valdymą: naudodami „OI.Share“ programą, galite naudoti savo išmanųjį telefoną kaip nuotolinio valdymo pultą, o integruoto Wi-Fi pagalba galėsite iš karto dalintis savo nuotykiais.

Lauko jutiklių sistema

Visada žinosite, kur buvo nufotografuotos nuotraukos, nes integruota lauko jutiklių sistema automatiškai seka jūsų judesius. Surinkite daugiau informacijos apie savo prisiminimus: „OI.Track“ programa susieja GPS, kompaso, manometro ir temperatūros duomenis su nuotraukomis ir vaizdo įrašais.

Pasinerkite į TG-6 povandeninį pasaulį.

Sužinokite, kas slepiasi po paviršiumi. Sandarus, vandeniui nelaidus, TG-6 yra suprojektuotas ir pagamintas naudoti 15 m gylyje be jokios papildomos įrangos.

Sutelkite dėmesį į tai, kas svarbiausia

TG-6 suteikia jums laisvę sutelkti dėmesį į tai, ko reikalauja situacija. Fokusavimo sujungimas ir fokusavimo breketingas yra du galingi režimai, leidžiantys nufotografuoti sufokusuotą kadrą arba vėliau sukurti platesnę fokusavimo zoną.

Suteikite savo kelionei Finalinį potėpį

Kada nors norėjote stabtelėti ir prisiminti, ką patyrėte? Jūsų RAW vaizdai gali būti redaguojami naudojant Olympus „Workspace“ programinę įrangą ir spausdinami kaip fizinės kopijos - tokiu būdu jūsų patirtis bus užbaigta ir džiugins jus amžinai.

Patogus laikymas

TG-6 turi patogia rankeną patikimam laikymui, net kai keliaujate pėsčiomis ar kopiate į kalnus..

Valdymo ratukas / artinimo svirtis

TG-6 artinimo svirtis leidžia valdyti fotoaparatą dėvint pirštines ir slidinėjant ant stačių šlaitų. Be to, valdymo ratukas leidžia lengvai nustatyti fotografavimo nustatymus, pvz., Ekspozicijos kompensavimą.

Ekrano tinklelis stabiliam kadravimui

TG-6 turi ekrano tinklelį, kuris padeda pasiekti optimalų kadro padalijimo koeficientą. Galite pasirinkti standartinį tinklelį arba auksinio pjūvio santykį.

Įvairūs ekspozicijos režimai ir individualūs nustatymai

Be žinomų diafragmos prioriteto ir programų režimų, režimų pasirinkimo ratukas taip pat turi filmavimo režimą, kad būtų galima lengvai pasiekti įvairius vaizdo įrašymo stilius.

12 Megapikselių

Vaizdo jutiklis, naudojamas TG-6, užtikrina didelį greitį ir puikų jautrumą. Jis sukuria dar geresnę vaizdo kokybę nei anksčiau, su mažesniu triukšmu ir patobulinta vaizdo informacija, taip pat atgamina natūraliai atrodančius, didelės raiškos vaizdo įrašus.

TruePic VIII

TG-6 turi naujausią TruePic VIII vaizdo procesorių, paimtą iš Olympus Pro flagmano, OM-D E-M1 Mark II. Jo patobulintas vaizdo apdorojimo algoritmas yra dar galingesnis, užtikrinantis didesnę vaizdo skiriamąją gebą žemo kontrasto zonose, ypač fotografuojant mažu ISO jautrumu.

F2 Objektyvas ir 4x Optinis artinimas

TG-6 gali pasigirti F2 objektyvu *, apdorojančiu būtent tokį šviesos kiekį, kokio reikia jūsų kadrui. Kartu su 4x optiniu priartinimu, leidžiančiu fotografuoti tiek plačiu kampu, tiek ir nutolusius objektus, jūs gausite tokias nuotraukas, kokių ir norėjote.

RAW įrašymas

Su TG-6, galite sukurti idealią nuotrauką jau apdorojimo procese. Net ir tada, kai esate išvykę, galite redaguoti nuotraukas fotoaparate. O jei norite gauti ypatingai gerą rezultatą, naudokite Olympus „Workspace“ programinę įrangą, skirtą apdoroti RAW formatu nufotografuotiems vaizdams, kad nustatytumėte tokius parametrus kaip ekspozicija, kontrastas, baltos spalvos balansas ir spalvų balansas.

Maksimalus ISO12800

Kai esama šviesos situacija nėra pakankama, galite apsvarstyti galimybę pašviesinti nuotraukas didesniu ISO skaičiumi. Su naujai sukurtu vaizdo jutikliu ir didelio greičio vaizdo procesoriumi, naudojant didesnį ISO jautrumą triukšmų lygis žymiai sumažėjo.

Meniniai Filtrai

Meniniai filtrai suteikia jūsų nuotraukoms klasikinių efektų pasirinkimą. Atraskite savo kūrybiškumą naudodami 16 populiarių parinkčių, įskaitant naujus „Bleach Bypass“ ir „Instant Film“ filtrus. Meno filtrai suteikia platų išraiškų spektrą, todėl fotografuoti dar smaigiau.

Live Composite

Nesvarbu, ar fotografuojate žvaigždžių pėdsakus, fejerverkus ar žiežirbas drauge su stacionariais objektais tame pačiame kadre, Live Composite režimas sujungia tik tas vaizdų sritis, kuriose yra nauja šviesa, taip išvengiant pereksponavimo, kuris įvyksta fotografuojant įprastu būdu. Nuotraukos rezultato pažanga gali būti peržiūrėta LCD ekrane.

Radote neatitikimų ar turite klausimų? Parašykite mums!
Specifikacijos
Spalva
Raudona

Atsiliepimai

0 atsiliepimų
Rašyti atsiliepimą
2030-01-01 00:01

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Olympus Tough TG-6 Red

485,94 €