Dovanos vyrams - 9 geidžiamiausių dovanų idėjos.

Meniu

Ką padovanoti vyrui? Dovana vyrui gali tapti tikru galvosūkiu. Kartais išrinkti dovaną vyrui, vaikinui, tėčiui, broliui, kolegai ar tiesiog draugui būna labai sunku, nes atrodo, kad jie viską turi ir jiems nieko nereikia. Pagal perkamiausias vyrų prekes paruošėme geidžiamiausių dovanų vyrams sąrašą. Taigi čia turime 9 dovanų idėjas vyrams pagal kurias galėsite išrinkti dovaną vyrui kuri būtų tikrai praktiška.

1. Vaizdo registratorius

Vaizdo registratorius puiki dovana vairuojančiam vyrui. Registratoriais ypač domisi vyrai, kurie nori apsaugoti savo automobilį ir apsisaugoti nuo neteisingo apkaltinimo įvykus eismo įvykiui. Dažnai pirkti vaizdo registratoriaus atvyksta vyrai, kurie būna neteisingai apkaltinti eismo įvykio metu ir sako "o jeigu tik tada bučiau turėjęs vaizdo registratorių...". 

Vaizdo registratoriai nuo 11,99 € galite rasti čia


2. Įrankių komplektas

Įrankių rinkinys tai puiki dovana tikram vyrui. Bent minimalus įrankių rinkinys tikrai pravers bet kuriam vyrui. Tokia dovana ypač nudžiugintų automobilių arba motociklų entuziastus ir vyrus mėgstančius techniką. 

Įrankių komplektai nuo 18,99 € čia


3. Dronas

Tai viena geidžiamiausių dovanų vyrams jau antrus metus iš eilės. Dronais ypač džiaugiasi jaunesni vyrai, bei vaikai (dažnai tai būna džiaugsmas ir tėčiui ir sūnui). Taip pat dronas nudžiugintų ir bet kokio amžiaus technikos mylėtoją. Šiai dienai rinkoje jau galima rasti ne tik brangių profesionalių dronų, bet ir tikrai nebrangių dronų puikiai tinkančių pramogai. Mėgėjišką droną galima įsigyti net ir už 25 €! 

Dronai nuo 26,99 € čia


4. Išmanusis laikrodis

Išmanusis laikrodis puiki dovana naujoves ir technologijas mėgstančiam vyrui. Tai ne tik puiki įvaizdžio detalė bet ir praktiškas daiktas.

Išmanieji laikrodžiai nuo 8,99 € čia


5. Veiksmo kamera

Veiksmo kamera puiki dovana vyrams kurie mėgsta keliones ar aktyviai leisti laisvalaikį. Veiksmo kamera padeda užfiksuoti džiugias akimirkas atostogų metu, sporto pasiekimus, aktyvų laisvalaikį medžioklėje ar žvejyboje. Veiksmo kameromis galima filmuoti netgi po vandeniu, todėl tokia dovana nudžiugintų ir nardymo mėgėjus. Artėjant slidinėjimo sezonui, veiksmo kamera tampa ypač paklausus daiktas. Daugumą veiksmo kamerų tai pat galima naudoti ir kaip vaizdo registratorių.

Veiksmo kameros nuo 29,99 € čia


6. Medinis rankų darbo laikrodis

Medinis laikrodis tai originali dovana puikai tinkanti vyrui kuris jau lyg ir viską turi. Kai atrodo, kad vyro nebėra kuo nustebinti originalus rankų darbo laikrodis iš medžio tikrai padės. Šiais metais ypač paklausūs Lietuviški OldWood mediniai laikrodžiai.


Mediniai laikrodžiai nuo 39,99 € čia


7. Šiaurietiško ėjimo lazdos

Tai puiki dovana vyresniems vyrams mėgstantiems aktyvesnį laisvalaikį ir pasivaikščiojimus. Šiaurietiškas ėjimas puikus sportas tinkantis bet kokio amžiaus žmonėms. Šiaurietišku ėjimu Lietuvoje domisi vis daugiau ir daugiau žmonių. Šis sportas ypač populiarėja tarp senjorų norinčių palaikyti gerą fizinę formą.


Šiaurietiško ėjimo lazdos nuo 9,99 € čia


8. Galingas prožektorius

Anksčiau ar vėliau visiems vyrams prisireikia prožektoriaus, todėl būtų puiku turėti tikrai gerą patikimą prožektorių. Tokia dovana ypač nudžiugintų vyrus gyvenančius privačiuose namuose, medžiotojus, žvejus ar ir tuos, kurie mėgsta leisti laisvalaikį gamtoje.

Galingi prožektoriai nuo 4,99 € čia


9. Skutimosi peiliukai arba skustuvas

Tai labai praktiška dovana daugeliui vyrų. Dažnai vyrai patingi nusipirkti naujų skutimosi peiliukų ir kankinasi skusdamiesi senais atšipusiais peiliukais. Naujais peiliukais arba skustuvu džiaugsis ne tik vyras bet ir jo veido oda.

Gillette skustuvai ir skutimosi peiliukai super kainomis čia