Karaokė mikrofonas 500ZX
- Garantija: 12 mėn.
Mikrofonai gali būti įvairiausių tipų, nuo dinaminių, juostinių iki USB mikrofonų. Į klausimą kaip veikia mikrofonai, galima atsakyti, kad paprasčiausia forma mikrofonai paverčia garsą elektriniu signalu, kuris vėliau gali būti naudojamas analoginiu arba skaitmeniniu formatu. Mikrofonas yra prietaisas, kuris paverčia garso virpesius ore į elektroninius signalus ir įrašo juos į įrašymo laikmeną arba per garsiakalbį. Mikrofonai leidžia naudoti įvairių tipų garso įrašymo įrenginius, įskaitant įvairius ryšius, taip pat muzikos vokalą, kalbą ir garso įrašymą. Mikrofonai gali būti atskiri arba įtaisyti tokiuose įrenginiuose kaip ausinės ir telefonai. Čia pateikiami dažniausiai pasitaikantys mikrofonų tipai:
Vaikiški mikrofonai internetu
UrmoKaina.lt asortimente galite rasti itin platų mikrofonų asortimentą, todėl užtikriname, jog rasite tinkamiausią būtent pagal savo poreikius. Rinkitės tarp visakrypčių, lazerinių ir juostinių, kurie puikiai atitiks jūsų lūkesčius.
Jeigu abejojate dėl mikrofono rūšies, prekės ženklo ar reikalingo galingumo, nedvejodami susisiekite su mūsų konsultantais, kurie padės išsirinkti prekę pagal kiekvieno asmeninius poreikius.
Garsiakalbis, keitiklis, kuris elektros signalą paverčia garso bangomis, yra mikrofono funkcinė priešingybė. Kadangi įprastas garsiakalbis savo konstrukcija yra panašus į dinaminį mikrofoną (su diafragma, rite ir magnetu), garsiakalbiai iš tikrųjų gali veikti „atvirkščiai“ kaip mikrofonai. Taikomas abipusiškumas, todėl gautas mikrofonas turi tokius pat trūkumus kaip ir vieno garsiakalbio garsiakalbis: ribota žemo ir aukščiausios klasės dažnio atsakas, prastai valdoma kryptis ir mažas jautrumas. Praktikoje garsiakalbiai kartais naudojami kaip mikrofonai, kai nereikia didelio pralaidumo ir jautrumo, pvz., domofonai , racijos ar vaizdo žaidimų balso pokalbių periferiniai įrenginiai arba kai trūksta įprastų mikrofonų. Rečiau patys mikrofonai gali būti naudojami kaip garsiakalbiai, tačiau dėl mažos galios valdymo ir mažo keitiklio dydžio aukštų dažnių garsiakalbis yra praktiškiausias pritaikymas. Vienas iš tokios programos pavyzdžių buvo iš STC mikrofono sukurtas 4001 super aukštų dažnių garsiakalbis, kuris nuo septintojo dešimtmečio pabaigos iki aštuntojo dešimtmečio vidurio buvo sėkmingai naudojamas daugelyje aukštos kokybės garsiakalbių sistemų.
Pirmasis elektroninis mikrofonas buvo skysčio pagrindu pagamintas mechanizmas, kuriame buvo naudojama diafragma, pritvirtinta prie srovės įkraunamos adatos praskiestoje sieros rūgšties tirpale. Šis ankstyvas mikrofonas negalėjo atkurti suprantamos kalbos. Pirmieji gyvybingi diafragminiai mikrofonai naudojo metalo lakštą, pritvirtintą prie adatos, kuri perdavė vibracijas į folijos įrašymo terpę. Kai po užrašymo adata pajudėjo virš folijos, procesas buvo apverstas ir vėl paverčiamas garsais per tą pačią metalinę diafragmą. Neapdorotą anglies strypų mikrofoną išrado David Edward Hughes 1878 m. ir jis buvo labai svarbus plėtojant telefoniją. Šie prietaisai naudojo kintamą elektrinę anglies varžą esant slėgiui tarp metalinių plokščių, kad oro garso bangas paverstų elektriniu signalu. Kitas vienos iš ankstesnių mikrofono versijų pavyzdys yra krištolinis mikrofonas. Krištoliniai mikrofonai naudoja pjezoelektrinį kristalą, kuris, suspaudus diafragmą, generuoja nedidelį kiekį elektros, kad būtų įrašytas signalas. Krištoliniai mikrofonai, kaip ir anglies mikrofonai, taip pat buvo naudojami ankstyvuosiuose telefonuose XX amžiaus trečiajame dešimtmetyje.
Norėdami užtikrinti sklandesnį naršymą mūsų svetainėje, naudojame slapukus. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie slapukus.