Dovanos vaikams - 12 idėjų

Meniu

Ką padovanoti vaikams? Norisi, kad dovana ne tik džiugintų vaikus, bet ir būtų kiek įmanoma naudinga. Paruošėme TOP 12 dovanų vaikams idėjų pagal tai, ko labiausiai pageidauja vaikai. 
1. Mašinėlė su valdymo pultu ir kiti RC modeliai

Mašinėlės, tankai, laivai, robotai su valdymo pultu ir kiti RC modeliai jau daugybę metų išsilaiko geidžiamiausių dovanų sąraše. Dėl plataus RC modelių pasirinkimo galima lengvai išrinkti tinkamą modelį tiek mažam vaikui tiek ir paaugliui.  

Mašinėlės ir kiti RC modeliai nuo 10,99 € čia


2 . Dronai

Tik atsiradę dronai Lietuvoje greitai tapo viena iš geidžiamiausių dovanų. Mini dronai puikiai tiks vaikams nuo 6 m, didesni dronai džiugins vyresnius vaikus norinčius skraidyti lauke, o rimčiausi dronai su kameromis ir GPS sistemomis tikrai nustebins pažengusiuosius, pačius išrankiausius paauglius. 

Dronai nuo 29,99 € čia


3. Išmanieji laikrodžiai

Išmanieji laikrodžiai ypač mėgstami vaikų dėl išmaniųjų funkcijų ir pramogų, o tėvams šie prietaisai praverčia norit patogiai ir saugiai susisiekti su vaikais. Sportinės apyrankės labiau patiks sportuojantiems ar aktyviau leidžiantiems laisvalaikį. 

Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės nuo 6,99 € čia


4. Ausinės

Šiuolaikiniams vaikams ausinės yra kasdienis atributas. Naudojantis kompiuteriu, telefonu, klausantis muzikos, žaidžiant žaidimus – geros ausinės visada reikalingos. Šiuo metu ypač populiarios belaidės bluetooth ausinės. 

Ausinės nuo 3,99 € čia


5. Bluetooth kolonėlės

Bluetooth kolonėlės jungiamos prie telefono arba naudojamos atskirai ypač populiarios tarp jaunimo, kurie mėgsta leisti laiką su draugais laike. Vienos populiariausių yra kompaktiškos, patogios nešiotis, tačiau galingos charge tipo kolonėlės. 

Bluetooth nešiojamos kolonėlės nuo 9,99 € čia


6. Lavinamieji konstruktoriai

Įprastu Lego konstruktoriumi nustebinti vaikus jau sunku, tačiau išmanieji lavinamieji konstruktoriai gali nustebinti kiekvieną. Išmanieji konstruktoriai leidžia konstruoti robotus, automobilius ir visokias mašinas varomas saulės energija ar net sūriu vandeniu.  

Lavinamieji konstruktoriai nuo 3,99 € čia


7. Veiksmo kameros

Veiksmo kamera ypač naudingas daiktas aktyvų laisvalaikį leidžiantiems vaikams. Tokia dovana labai džiaugtųsi bet kuris norintis dalintis savo nuotykiais youtube, facebook ar kituose socialiniuose tinkluose ar tiesiog mėgstantis fiksuoti smagiausias gyvenimo akimirkas. Platus diapazonas leis parinkti tinkamą kamerą nepatyrusiems jauniems vaikams ir įgudusiems video meistrams. 

Veiksmo kameros nuo 29,99 € čia


8. Karaoke mikrofonai

Super dovana dainuoti mėgstančiam vaikui. Dovana puikiai tiks tiek mergaitėms, tiek berniukams. Šiuos mikrofonus galima sujungti su išmaniuoju telefonu arba naudoti atskirai.

Karaoke mikrofonai nuo 9,99 € čia


9. 3D rašikliai

Inovatyvi ir įdomi dovana kiekvienam  3D rašiklis. 3D rašiklis pritraukia ne tik vaikų bet ir suaugusiųjų susidomėjimą. Rašikliu galima kurti standartinius ar 3D tipo piešinius, žaislus, aksesuarus ir kt.. Tai puiki dovana išrankiausiems vaikams. 

3D rašikliai nuo 18,99 € čia


10. Dviračiai ir paspirtukai

Įspūdingai savo dydžiu atrodanti dovana – paspirtukas arba dviratis. Renkantis tokią dovaną nušaunami 2 zuikiai – puiki dovana dabar, ir iš anksto pasiruošta pavasario sezonui. Dviračiai jau seniai yra vieni reikalingiausių daiktų vaikams, tačiau neseniai ypač išpopuliarėjo ir paspirtukai. 

Paspirtukai ir dviračiai nuo 19,99 € čia


11. Žaidimų pulteliai telefonams

Žaidimų pulteliai telefonams puiki dovana kompiuterinius žaidimus mėgstantiems vaikams. Naudojant tokį pultelį, žaidimus žaisti yra žymiai patogiau ir smagiau. 

Žaidimų pulteliai telefonams nuo 14,99 € čia


12. Kalbantys žaislai

Tokios dovanos ypač tiks mažiausiems. Kalbantys žaislai juokingais balsais atkartoja jam pasakytas frazes. Galima rinktis iš skirtingų žaislų – žiurkėnų, kačių, lokių, voverių, šuniukų ir kitų.

Kalbantys žaislai nuo 9,99 € čia


Reikia dovanos vyrui? Skaitykite mūsų straipsnį:

Dovanos vyrams - 9 idėjos