Masažiniai volai
Visos masažiniai volai prekės
Labai gaila, bet pagal šią užklausą nieko neradome.
Pabandykite ieškoti dar kartą
Masažiniai volai internetu
Masažiniai volai viso kūno masažui
Masažiniai volai yra savaiminio miofascialinio atpalaidavimo metodas, kurį vis dažniau naudoja sportininkai, kineziterapeutai ir sporto salės lankytojai. Jis skirtas imituoti ir suteikti kai kuriuos tuos pačius giliųjų audinių masažo privalumus, nesikreipiant į masažo terapeutą. Iš esmės volo masažo tikslas yra padėti atpalaiduoti raumenis ir sumažinti raumenų įtampą. Voluojantis per jautrias vietas galima jaustis nepatogiai, tačiau tinkamai ir nuosekliai masažuojantis galima pagerinti jūsų judesių diapazoną, kraujotaką ir kt. Masažinis volelis gali būti naudojamas norint apšilti prieš treniruotę arba atsigauti po treniruotės. Geriausia tai, kad galite tai padaryti patys ir beveik bet kur.
Masažinių volų nauda
Atleidžia raumenų įtampą. Po treniruotės galite pajusti sunkaus darbo rezultatus raumenyse per skausmą, įtempimą. Raumenų įtempimo nereikėtų ignoruoti, nes jis gali slopinti jūsų sportinę veiklą. Volavimasis masažuokliu yra populiarus būdas sumažinti raumenų įtampą. Suspaudimo taikymas tiems jautriems trigeriniams taškams gali padėti atpalaiduoti raumenis, sumažinti skausmą ir sustingimą. Naudojant masažinį volą vos per tris dienas galima sumažinti raumenų sustingimą.
Patobulintas judesių diapazonas. Ribotas judesių diapazonas gali turėti įtakos jūsų treniruotės efektyvumui ir kasdieniam gyvenimui. Jei pratimus atliekate tik iš dalies judėdami, tai gali apriboti naudojamų raumenų skaidulų kiekį ir neigiamai paveikti našumą bei pageidaujamą kūno sudėjimą. Taip pat gali būti paveikta kasdienė veikla, nes nelankstumas gali sukelti blogą laikyseną, raumenų disbalansą, ribotą judėjimą ir skausmą. Sumažėjusį judesių diapazoną gali sukelti keli veiksniai, įskaitant prastą lankstumą ar raumenų įtempimą. Kadangi masažinio volo naudojimas gali padėti atpalaiduoti raumenis, dėl to jūsų lankstumas gali pagerėt.
Nugaros skausmo mažinimas. Masažiniai volai padeda sumažinti nugaros skausmus. Tai taip pat gali padėti sumažinti įtampą nugaroje. Tačiau svarbu būti atsargiems. Lengva persistengti ir prisidaryti dar daugiau bėdų nugaroje. Norėdami naudoti masažinį volą apatinės nugaros dalies skausmui malšinti, pasukite putplasčio volelį taip, kad jis būtų vertikaliai (vienoje linijoje su stuburu) ir lėtai sukite volelį iš vienos pusės į kitą, vienoje linijoje su stuburu.
Kaip išsirinkti masažinį volą?
Masažiniai volai dažniausiai būna cilindro formos ir pagamintas iš tankių putų. Tačiau galite rasti įvairių dydžių ir formų bei įvairaus tvirtumo putplasčio volų. Prieš pirkdami išbandykite skirtingus putplasčio volelius, kad rastumėte tą, kuris jums patogus naudoti.
- Lygūs masažiniai voleliai yra žinomi dėl to, kad turi lygų, tankų putplasčio paviršių. Jie geriausiai tinka pradedantiesiems. Jie siūlo tolygią tekstūrą ir nėra tokie intensyvūs kaip tekstūruotas volelis.
- Tekstūra dengti volai turi keteras ir rankenėles. Jie naudojami ypatingai įsitempusiems raumenims.
- Masažinius kamuoliukus galima naudoti tikslinėms raumenų sritims. Pavyzdžiui, treniruoti pečius.
- Renkantis putų volelį, taip pat norėsite atsižvelgti į formą ir dydį. Trumpesnis volas yra veiksmingesnis mažesnėms sritims, pavyzdžiui, rankoms ir blauzdoms.
Kaip naudoti masažinį volą?
- Kad masažinis volas suktųsi tinkamai, turite gulėti ant volelio taip, kad jis būtų tarp tikslinio raumens/audinio ir žemės. Tada turėtumėte masažuoti aukštyn ir žemyn tikslinį raumenį / sritį, naudodami vidutinį spaudimą ir ieškodami trigerinių taškų. Pradėkite nuo švelnaus spaudimo ir palaipsniui, su kiekvienu judesiu leiskite voleliui eiti giliau. Jei randami bet kokie trigeriniai taškai (jie paprastai pasireiškia vietiniu jautrumu ir (arba) skausmu), masažuokite vienoje vietoje apie 30–60 sekundžių arba tol, kol atslūgs įtampa ir skausmas. Normalu, kad skausmas palaipsniui mažėja, nors ypač jautriose vietose gali prireikti kelių seansų.
- Jei sritis yra pernelyg skausminga, kad būtų galima masažuotis, galima slėgį sumažinti naudojant rankas ar kojas. Esant labai jautrioms sritims, volavimas turėtų būti atliekamas tik aplinkinėse vietose ir palaipsniui per keletą kartų.
